sekcia


späť na predchádzajúcu stránku

TOMIRTECH, s.r.o. - ložiská a iné komponenty pre stroje

odbor
Výrobky a tovar / Ložiská a príslušenstvo

Výrobky a tovar / Spojovacie materiály
Výrobky a tovar / Ložiská a príslušenstvo
Výrobky a tovar / Strojné súčasti
Výrobky a tovar / Hutné materiály
Výrobky a tovar / Náradie, nástroje, brusivo
Výrobky a tovar / Ochranné pracovné pomôcky
Výrobky a tovar / Obaly
Výrobky a tovar / Ostatné
Práca a služby / Strojárenstvo a hutnictvo
Práca a služby / Stroje a zariadenia
text ponuky
Spoločnosť TOMIRTECH, s.r.o. s 30 ročnou históriou, je jedným z najväčších dodávateľov technických produktov na Slovensku, ktoré slúžia ako náhradné diely v priemysle, poľnohospodárstve alebo doprave.

Spoločnosť ponúka široký sortiment tovaru: ložiská, hadice, remene, valčekové a dopravné reťaze, tesnenia, tesniace gumy, silentbloky, tvarovky, podlahové krytiny, technické plasty, lepidlá, poistné krúžky a mnohé iné výrobky.

Firma zastupuje renomované značky ako Řetězy Vamberk, Contitech, Semperflex, Rubena, Trelleborg, Flexitallic, Loctite, Gambit, NTN-SNR, KLF-ZVL a podobne.

V roku 2015 spustili zákazkovú výrobu plochých tesnení prostredníctvom rezacieho stroja ATOM FlashCut, ktorý predstavuje tú najmodernejšiu a najpresnejšiu technológiu vo výrobe plochých tesnení. V roku 2020 rozšírili výrobu o nové stroje na podlepovanie materiálu a ATOM FlashCut na rezanie a frézovanie materiálu.

O kvalite služieb svedčí aj to, že spoločnosť je držiteľom certifikátov, z ktorých najvýznamnejší je certifikát Systému riadenia kvality ISO 9001:2015 a 14001:2015. Spoločnosť má vybudované vlastné skladové priestory. Sklad obsahuje viac ako 70 000 stálych skladových kariet.
fotografie / nákresy
kontaktné údaje
napísať predajcovi
inzercia tejto firmy
copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všetky práva vyhradené